Контролери дорожні

Контролер КС16-2КМ

Багатофункціональний контролер КС16-2КМ

Призначений для керування світлофорними об'єктами самостіно , або в составі АСУДД, а також іншим обладнанням промислового і побутового призначення, різними світлотехнічними пристроями. Контролер має вбудований годинник реального часу з енергонезалежним живленням. Програмування контролера здійснюється через ПК, за допомогою FLASH - пам'яті. Програмування часів і зон включення навантаження здійснюється за допомогою програми - симулятора, що дозволяє простежити роботу контролера в реальному масштабі часу. Плавне включення активного навантаження дозволить значно збільшити термін служби ламп розжарювання.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТАЦІЮ

Опис

Контролер КС16-2КМ призначений для керування різними светотехническими пристроями, такими як: зовнішнє і внутрішнє освітлення, рекламні щити, рекламне освітлення, світлофори, пускачі електродвигунів і інше устаткуванням промислового і побутового призначення. Контролер має вмонтований годинник реального часу з енергонезалежним живленням. Програмування контроллера здійснюється через ПК, за допомогою FLASH - пам'яті. Програмування часів і зон включення навантаження здійснюється за допомогою програми - симулятора, що дозволяє простежити роботу контроллера в реальному масштабі часу. Плавне включення активного навантаження дозволить значно збільшити термін служби ламп розжарювання. Контроль працездатності ламп розжарювання і силових ланцюгів, дозволить уникнути аварійних ситуацій. Внутрішній журнал подій дозволить визначити характер несправностей контроллера, а також допоможе дозволити конфліктні ситуації. За допомогою кнопок управління, що знаходяться на передній панеле приладу можна оперативно змінювати зони управління навантаженням.

Оновлення програмного забезпечення контроллера відбувається безпосередньо на об'єкті, без його демонтажу. Конструктивне і схематичне виконання приладу дозволяє робити заміну контроллерів серії УК- 2 без перемонтажа світлофорного об'єкту.

Технічні характеристики

  • Напруга живлення: 220 В, 50 Гц;
  • Споживана потужність (без навантаження): 20 Вт;
  • Размірі, мм ШхВхГ: 370х120х193;
  • Маса, кг: 3,8;
  • Кількість вихідних портів (незалежних): 16;
  • Режим роботи: безперервний;
  • Максимальний ток , А (на 1 порт): 5 А;
  • Число виконуваних програм: 8.

Задати питання / Отримати прайс-лист

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Copyright © 2024 Компанія "Полігон".

Design & Development By WebStudio.net.ua