Контролери дорожні

Модуль GSM

Модуль GSM

Модуль GSM призначений для підключення контролерів серії КС16-3 до системи АСУДР або простого управління контролером за допомогою СМС команд. Основним призначенням системи АСУДР є контроль і управління світлофорними об'єктами по GSM-каналу.
Система дозволяє контролювати справність контролерів, справність ламп розжарювання або світлодіодних матриць, наявність грошових коштів на рахунку контролера, перевірка напруги мережі живлення 220 В, 50 Гц., Температури всередині контролера, підключення охоронних датчиків і т.д.
Додатково можливо знімати показання лічильників електроенергії і передача їх на пульт оператора. Є можливість оперативного перемикання робочої програми контролера, в т. Ч. Швидкий перехід в режим ЖМ і назад.
Крім того, при використанні зовнішнього GPS-модуля відбувається синхронізація часу в контролерах і система може працювати в режимі «Зелена хвиля».
Система реалізована на контролерах КС16-3КЛ-SMS
Принцип дії системи заснований на наступному: персональний комп'ютер диспетчера підключений до інтернет будь-яким доступним способом. Важливо, що б це підключення було постійним. Причому IP адреса цього комп'ютера може бути, як статичним, так і динамічним. На моніторі диспетчера відображається карта місцевості, на якій відзначені місця установки контролерів і поточний режим їх роботи.

Задати питання / Отримати прайс-лист

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Copyright © 2024 Компанія "Полігон".

Design & Development By WebStudio.net.ua