ЦИФРОВИЙ ЗАПИС

Грозозахист реєстратора мови DogEar 24

Грозозахист реєстратор мови DogEar 24

Всім знайомі випадки, коли під час грози з розеток сипляться іскри, виходять з ладу телевізори, холодильники та інша побутова електроніка.

Особливо це характерно для заміської місцевості, де передача електроенергії здійснюється по повітряних лініях електропередач. Вони як величезна антена приймають Електромагнітний імпульс блискавки і виникає, як наслідок, імпульсна перенапруга передається кінцевому споживачеві електроенергії, що і є причиною поломок апаратури.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТАЦІЮ

Опис

Вплив електромагнітного імпульсу блискавки і виникнення імпульсного перенапруження можливо як в колах електроживлення, так і в лініях передачі інформації, кабелях зв'язку. Особливо чутлива до імпульсного перенапруження модемне обладнання, засоби телефонії (відомчі АТС, комутатори і т.п.).

Для промислових об'єктів подібні результати впливу єлектромагнітного імпульсу блискавки чреваті часто значними фінансовими втратами, пов'язаними не тільки з відновленням втраченого обладнання, але і в основному з простоєм технологічних і робочих процесів, а вони можуть виявитися значно більше, ніж коштує саме устаткування.

Вихід з ладу незахищеного обладнання відбувається неминуче, це всього лише питання часу.

Використання грозозахисту дозволяє звести такі втрати до мінімуму. На жаль, жодне з існуючих пристроїв грозозащіт не дає повної гарантії захисту обладнання. Але зменшити втрати приблизно до 0,5-1% (замість 50-100% в незахищеній мережі) вони цілком дозволяють.

Грозозахист архиватора мови DogEar 24, це функціонально закінчений пристрій виконання в 5 варіантів на 4, 6, 8, 12 і 16 каналів. Для монтажу на архіватор мови не вимагається спеціальних навичок, просто підключити роз'єм грозозахисту до відповідного роз'єму плати архиватора, а на вхід грозозахисту телефонні лінії для запису.

Задати питання / Отримати прайс-лист

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Copyright © 2024 Компанія "Полігон".

Design & Development By WebStudio.net.ua